Kompleksowe zakładanie i projektowanie oraz pielęgnacja ogrodów śląsk i małopolska.

Etapy prac

Projektowanie ogrodów

Poznaj przebieg współpracy
Sprawdź jak przebiega zlecenie

Ogród stanowi nie tylko piękną kompozycję, lecz daje również poczucie wolności i stanowi miejsce odpoczynku. W przestrzeni miejskiej jest nierozerwalną częścią, która sprawa że miasto staje się przyjazne dla mieszkańców. Zagospodarowanie terenu wokół firm i budynków komercyjnych jest swoistą wizytówką, świadczącą o profesjonalizmie elegancji oraz trosce o szczegóły.

Projektowanie ogrodów - Wytyczne

Wytyczne
Najważniejszy etap wstępny

Na tym etapie Naszej współpracy, określamy podmiot Naszej współpracy. Zastanawiamy się nad ideą, która będzie Nam towarzyszyć w następnych krokach. Podmiotem może być skarpa, oczko wodne, kaskada, zakładanie trawnika, nasadzenia oraz kompleksowe zakładanie ogrodu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług wykonujemy większość prac, która wiąże się z zagospodarowaniem terenów zielonych. Jeśli jednak utkwiliście w martwym punkcie i nie do końca wiecie co można zmienić w Waszych ogrodach. Spokojnie- jesteśmy dla Was.

Projektowanie ogrodów - Wycena

Wycena
Potwierdzamy budżet zlecenia

W kroku drugim wycenimy bezpłatnie nasze usługi. Na całościową wycenę składa się dużo czynników. Bierzemy pod uwagę rodzaj usługi, wielkość i strukturę powierzchni, materiał itp. Dzięki dobrej znajomości branży i sporej sieci partnerów jesteśmy bardzo konkurencyjni, o czym nie wątpliwie się przekonacie. Nasze usługi są na każdą kieszeń.

Projektowanie ogrodów - Koncepcja

Koncepcja
Przedstawienie naszych propozycji

W kroku trzecim przedstawimy Wam Nasze pomysły. Koncepcji będzie wiele, jednakże to do Was należy ostatnie zdanie. Jeśli któraś z koncpecji przypadnie Wam do gustu i wybierzecie ją- a zapewne tak będzie, będziemy nad nią pracować w następnych etapach, a pomysł który został wybrany zostanie naniesiony na projekt. Na tym etapie nie ma określonej liczby koncepcji, liczy się dla Nas znalezienie złotego środka tak, by w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom.

Projektowanie ogrodów - Projekt

Projekt
Wizualizacja wspólnie ustalonego pomysłu

Projekt to mapa która jest niezbędna do wykonania prac. Na projekt składa się plansza w formatach A0-A3. W przypadku większej przestrzeni stworzymy wersję wielkoformatową oraz wersję elektroniczną. W części opisowej znajdzie się wykaz roślin, ich opis, przekroje oraz wizualizacje. Na tym etapie będziemy na bieżąco informować o postępach i starać się jak najszybciej i najdokładniej wykonać zadanie.

Projektowanie ogrodów - Realizacja

Realizacja
Wykonanie wspólnie ustalonego projektu

Mając w ręku projekt, przystępujemy do spełniania Państwa oczekiwań. Nasza ekipa po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjeżdża na miejsce. Szybka kawa i bierzemy się do pracy. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, które nabyliśmy na przestrzeni lat staramy się wykonać zlecenie najlepiej jak potrafimy. Za pomocą wyspecjalizowanego sprzętu, realizacja przebiega sprawnie i szybko. Zespół nasz składa się z wykwalifikowanej kadry, młodych, ambitnych ludzi. Dbałość o kulturę osobistą oraz atmosferę pracy przekładamy na nasze usługi. Praca w ogrodzie to dla nas przede wszystkim pasja.
Na nasze usługi oraz rośliny udzielamy oczywiście gwarancji, a po zakończeniu prac jesteśmy w ciągłym kontakcie by ogród na przestrzeni lat rozkwitał w oczach.
Wypełnij formularz wyceny już teraz więcejPrognoza pogody

Nasze Realizacje
Bielsko Biała - osiedle

Bielsko Biała - osiedle

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
Bielsko Biała

Bielsko Biała

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
Bielsko Biała (Stare Bielsko)

Bielsko Biała (Stare Bielsko)

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
wytyczne

Jest to pierwszy i najważniejszy krok, który kluczowo przyczyni się do spełnienia Państwa oczekiwań. Po rozmowie, ustalimy z Państwem termin naszego przyjazdu. Podczas wizyty, zapoznamy sie z terenem projektowym oraz z Państwa wytycznymi.

wycena

Po odpowiednim pomierzeniu terenu oraz stopnia zróżnicowania Państwa zamówienia zostanie przedstawiona wycena projektu wraz z kosztami realizacji, roślin i innych elementów które składają się na Państwa oczekiwania.

koncepcja

Trzeci krok to przedstawienie wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu. Przedstawimy Państwu graficzną wizję opartą o Państwa sugestie. Koncepcja zaakceptowana dostosowana do Państwa wizji w dalszej kolejności przechodzi do projektu.

projekt

Przystępujemy do przygotowania Projektu dla Państwa. Wykonujemy to najszybciej jak to możliwe z pełną dokładnością. Na projekt składa się: Projekt koncepcyjny, wizualizacja, przekrój oraz opis oraz w przypadku zdecydowania się na system nawadniający- rozpisany układ.

realizacja

Po zapoznaniu się z projektem przystępujemy do realizacji. W zależności od wielkości terenu trwa to od 1 dnia to kilku tygodni. Dzięki naszemu sprzętowi jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie wykonać każdą prace w ogrodzie.

Poznaj pełny przebieg współpracywięcej Przejdź do formularza wycenywięcej
Realizacja: PRESTIGE WEB