Kompleksowe zakładanie i projektowanie oraz pielęgnacja ogrodów śląsk i małopolska.

Jak pracujemy!

Projektowanie ogrodów

Pracownia projektowa
Tak powstają nasze projekty

Pracownia Architektury Krajobrazu oferuje przygotowanie projektu ogrodu przydomowego, parku miejskiego, obszarów użyteczności publicznej. Nasze projekty staramy się wykonywać z największą precyzją.

Pracownia projektowa - Ogrody Kubiczek

Nasze projekty
Dlaczego warto nas wybrać?

Dążymy do tego,aby projekty były kreatywne, innowacyjne i stosunkowo niedrogie. Dzięki dobrej znajomości programów komputerowych służących do projektowania ogrodów, bogatej wiedzy w zakresie roślin ozdobnych, jak również zagadnień technicznych z pewnością możemy powiedzieć, że wyróżniamy się na rynku.


Szkółka, która stanowi interes rodzinny sprawiła, że od dziecka nabywaliśmy praktyczne doświadczenie oraz pozyskiwaliśmy wiele informacji na temat drzew i krzewów. Ten atut niewątpliwie uwzględniamy w naszych projektach. Dlatego też rośliny, które w nich umieszczamy z pewnością będą pięknie prezentować się w Waszych ogrodach.

Projektowanie ogrodów śląsk

Czego używamy?
Sprzęt i profesjonalne oprogramowanie

Wyposażenie pracowni stale próbujemy doskonalić, pracujemy na komputerach marki Asus, Vaio, pomagamy sobie tabletem graficznym marki WACOM PRO TAB. Wykonujemy również wydruki wielkoformatowe. Posiadamy znajomość takich programów jak:
  • AutoCad
  • 3ds Max
  • Google Sketchup
  • Vray
  • Corel Draw
  • Adobe Photoshop
  • ArchiCad
  • Atlantis
  • Oraz wielu innych
W pracowni posiadamy mnóstwo książek tematycznych, które służą naszym gościom w poszukiwaniu inspiracji oraz nabywaniu wiedzy.

Pracownia projektowa - Kubiczek

Wypełnij formularz wyceny już teraz więcejPrognoza pogody

Nasze Realizacje
Bielsko Biała - osiedle

Bielsko Biała - osiedle

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
Bielsko Biała

Bielsko Biała

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
Bielsko Biała (Stare Bielsko)

Bielsko Biała (Stare Bielsko)

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
wytyczne

Jest to pierwszy i najważniejszy krok, który kluczowo przyczyni się do spełnienia Państwa oczekiwań. Po rozmowie, ustalimy z Państwem termin naszego przyjazdu. Podczas wizyty, zapoznamy sie z terenem projektowym oraz z Państwa wytycznymi.

wycena

Po odpowiednim pomierzeniu terenu oraz stopnia zróżnicowania Państwa zamówienia zostanie przedstawiona wycena projektu wraz z kosztami realizacji, roślin i innych elementów które składają się na Państwa oczekiwania.

koncepcja

Trzeci krok to przedstawienie wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu. Przedstawimy Państwu graficzną wizję opartą o Państwa sugestie. Koncepcja zaakceptowana dostosowana do Państwa wizji w dalszej kolejności przechodzi do projektu.

projekt

Przystępujemy do przygotowania Projektu dla Państwa. Wykonujemy to najszybciej jak to możliwe z pełną dokładnością. Na projekt składa się: Projekt koncepcyjny, wizualizacja, przekrój oraz opis oraz w przypadku zdecydowania się na system nawadniający- rozpisany układ.

realizacja

Po zapoznaniu się z projektem przystępujemy do realizacji. W zależności od wielkości terenu trwa to od 1 dnia to kilku tygodni. Dzięki naszemu sprzętowi jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie wykonać każdą prace w ogrodzie.

Poznaj pełny przebieg współpracywięcej Przejdź do formularza wycenywięcej
Realizacja: PRESTIGE WEB