Kompleksowe zakładanie i projektowanie oraz pielęgnacja ogrodów śląsk i małopolska.

Co u nas słychać ?

Projektowanie ogrodów

Aktualności
Relacje z prac i najbliższe wydarzenia

W miarę możliwości staramy się dodawać informacje z naszych ostatnich realizacji projektów, czy też wykonanych ogrodów. Dodatkowo będą mogli Państwo w tym miejscu dowiedzieć się, na jakich targach, eventach będziemy obecni. Zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony i kontaktu z nami.

Pracownia projektowa Kubiczek 06
marzec
2015
Start naszej strony internetowej

PO WIELU TYGODNIACH PRACY MOŻEMY PRZEDSTAWIĆ JUŻ PAŃSTWU NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. MAMY NADZIEJĘ, ŻE ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ WIELE INTERESUJĄCYCH INFORMACJI, KTÓRE ZACHĘCĄ DO PODJĘCIA Z NAMI WSPÓŁPRACY :)

Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem naszych realizacji dzięki temu, już wkrótce będzie tu można zobaczyć efekty naszej pracy.

Czytaj więcej

Prognoza pogody

Nasze Realizacje
Bielsko Biała - osiedle

Bielsko Biała - osiedle

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
Bielsko Biała

Bielsko Biała

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
Bielsko Biała (Stare Bielsko)

Bielsko Biała (Stare Bielsko)

PRZEJDŹ DO REALIZACJI
wytyczne

Jest to pierwszy i najważniejszy krok, który kluczowo przyczyni się do spełnienia Państwa oczekiwań. Po rozmowie, ustalimy z Państwem termin naszego przyjazdu. Podczas wizyty, zapoznamy sie z terenem projektowym oraz z Państwa wytycznymi.

wycena

Po odpowiednim pomierzeniu terenu oraz stopnia zróżnicowania Państwa zamówienia zostanie przedstawiona wycena projektu wraz z kosztami realizacji, roślin i innych elementów które składają się na Państwa oczekiwania.

koncepcja

Trzeci krok to przedstawienie wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu. Przedstawimy Państwu graficzną wizję opartą o Państwa sugestie. Koncepcja zaakceptowana dostosowana do Państwa wizji w dalszej kolejności przechodzi do projektu.

projekt

Przystępujemy do przygotowania Projektu dla Państwa. Wykonujemy to najszybciej jak to możliwe z pełną dokładnością. Na projekt składa się: Projekt koncepcyjny, wizualizacja, przekrój oraz opis oraz w przypadku zdecydowania się na system nawadniający- rozpisany układ.

realizacja

Po zapoznaniu się z projektem przystępujemy do realizacji. W zależności od wielkości terenu trwa to od 1 dnia to kilku tygodni. Dzięki naszemu sprzętowi jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie wykonać każdą prace w ogrodzie.

Poznaj pełny przebieg współpracywięcej Przejdź do formularza wycenywięcej
Realizacja: PRESTIGE WEB